01
Pannalan grèine sùbailte sreath òir bog GGFM-YWSS185-18A
Tuairisgeul an toraidh
Le teicneòlas pacaidh sònraichte airson co-phàirtean lùbte, tha an structar aige seasmhach, le lùbadh suas ri 270°/m, cuideam aotrom, faodar a chleachdadh airson stàladh uachdar lùbte, a’ leasachadh cumhachd an stàlaidh. Tha an uachdar air a chuartachadh le stuth ETFE, an-aghaidh UV, an-aghaidh creimeadh, le strì an aghaidh sìde nas làidire agus beatha seirbheis nas fhaide.
Faodar ceallan grèine a thaghadh bho PERC no TOPcon.
Àrd-èifeachdas Ìre A
silicon monocrystalline
pannal grèine lannaichte
Àireamh peutant:
ZL 2019 2 2248487.6
Prìomh fheartan
-
Teicneòlas air a dhopadh le GalliumÈifeachdas nas fheàrr airson solas a ghabhail a-steach airson èifeachdas tionndaidh nas àirdeLCOE agus BOS nas ìsleDealbhadh aotrom le pannal cùil follaiseach airson stàladh furasta agus cosgaisean BOS nas ìsle.Mar as trice bidh cumhachd a’ mhodail air a mheudachadh 5-25%, agus mar thoradh air sin bidh LCOE air a lùghdachadh gu mòr.Dìon an-aghaidh PID/Ìosal LIDNas lugha de bhuaidhean sgàileadh spot tethCo-èifeachd teòthachd nas ìsle
Paramadairean Bathar
| Paramadairean meacanaigeach | |
| Rèiteachadh cheallan | 4 × 16 |
| Bogsa ceangail | Bogsa snaim aon-chealla, aon diode |
| Càbaill Toraidh | Gnàthaichte a rèir riatanasan |
| Stuth Uachdar | ETFE |
| Frèam | Gun fhrèam |
| Cuideam lom | 2.9kg |
| Meud | 1420 × 710 × 2mm |
| Paramadairean coileanaidh dealain | |
| Seòrsa cealla | PERC Monocrystalline |
| Modail | GGFM-NWSS190-20A |
| Cumhachd àbhaisteach | 190W |
| Bholtaids as àirde (Vmp) | 19.2V |
| Sruth as àirde (Imp) | 9.89A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte | 24.17V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 10.51A |
| Inbhean deuchainn | STC: AM1.5 1000W/m2 25℃ |
| Paramadairean obrach | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Fulangas Cumhachd | ±2% |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| An ìre fiùs as àirde | 10A |
| Teòthachd ainmichte | 45±2℃ |
| Clas Sàbhailteachd | Clas II |
| Rangachadh strì an aghaidh teine | Clas C |
| Comas luchdaidh | |
| Luchd statach aghaidh | 3600Pa |
| Luchd statach cùil | 2400Pa |
| Deuchainn Buaidh Cloiche-shneachda | Trast-thomhas: 25mm, Astar buaidh: 23m/s |
| Co-èifeachd teòthachd | |
| Cumhachd TC | - 0.30%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.28%/℃ |
| TC Sruth | +0.05%/℃ |
Taisbeanadh Bathar
Ceistean Cumanta
1. Ciamar a gheibh mi luachan?
Fàg teachdaireachd thugainn leis na h-iarrtasan ceannach agad agus freagraidh sinn thu taobh a-staigh uair a thìde. Agus faodaidh tu fios a chuir thugainn gu dìreach tro Mhanaidsear Malairt no inneal cabadaich sa bhad sam bith eile nuair a bhios e iomchaidh dhut.
2. An urrainn dhomh sampall fhaighinn gus càileachd a dhearbhadh?
Tha sinn toilichte sampallan a thabhann dhut airson deuchainn. Fàg teachdaireachd thugainn mun nì a tha thu ag iarraidh agus do sheòladh. Bheir sinn dhut fiosrachadh pacaidh sampall, agus taghaidh sinn an dòigh as fheàrr air a lìbhrigeadh.
3. An urrainn dhut OEM a dhèanamh dhuinne?
Tha, tha sinn a’ gabhail ri òrdughan OEM gu blàth.
4. A bheil thu nad chompanaidh factaraidh no malairt?
Tha sinn nar factaraidh agus tha Còir Às-mhalairt againn. Tha sin a’ ciallachadh factaraidh + malairt.
5. Dè an ìre òrdugh as lugha?
Obraich a-mach an ìre òrduigh as ìsle a rèir sònrachaidhean an toraidh.
6. Dè an ùine lìbhrigidh agad?
A: Mar as trice, bidh an ùine lìbhrigidh againn taobh a-staigh 10 latha às deidh dearbhadh.
Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.








