Pannalan Grèine Sùbailte Sreath Òir Bog 105W20VPERC Monocrystalline
Tuairisgeul an toraidh
Le teicneòlas pacaidh sònraichte airson co-phàirtean lùbte, tha an structar aige seasmhach, le lùbadh suas ri 270°/m, cuideam aotrom, faodar a chleachdadh airson stàladh uachdar lùbte, a’ leasachadh cumhachd an stàlaidh. Tha an uachdar air a chuartachadh le stuth ETFE, an-aghaidh UV, an-aghaidh creimeadh, le strì an aghaidh sìde nas làidire agus beatha seirbheis nas fhaide.
Faodar ceallan grèine a thaghadh bho PERC no TOPCON.
Prìomh fheartan
-
Teicneòlas air a dhopadh le GalliumÈifeachdas nas fheàrr airson solas a ghabhail a-steach airson èifeachdas tionndaidh nas àirdeLCOE agus BOS nas ìsleDealbhadh aotrom le pannal cùil follaiseach airson stàladh furasta agus cosgaisean BOS nas ìsle.Mar as trice bidh cumhachd a’ mhodail air a mheudachadh 5-25%, agus mar thoradh air sin bidh LCOE air a lùghdachadh gu mòr.Dìon an-aghaidh PID/Ìosal LIDNas lugha de bhuaidhean sgàileadh spot tethCo-èifeachd teòthachd nas ìsle
Paramadairean Bathar
| Paramadairean meacanaigeach | |
| Rèiteachadh cheallan | 3 × 12 |
| Bogsa ceangail | Bogsa snaim seòrsa roinnte, dà dhiodos |
| Càbaill Toraidh | 4mm², Tha na electrodan adhartach is àicheil le chèile 300 mm |
| Uachdar Mstuth | ETFE |
| Frèam | Gun fhrèam |
| Cuideam lom | 1.85kg |
| Meud | 1100 × 540 × 2mm |
| Paramadairean coileanaidh dealain | |
| Seòrsa cealla | PERC Monocrystalline |
| Modail | GGFM-NWSS105-20A |
| Cumhachd àbhaisteach | 109.75W |
| Bholtaids as àirde (Vmp) | 22.59V |
| Sruth as àirde (Imp) | 4.86A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte |
27.12V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 5.30A |
| Inbhean deuchainn | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Paramadairean obrach | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Fulangas Cumhachd | ±2% |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| An ìre fiùs as àirde | 20A |
| Teòthachd ainmichte | 45±2℃ |
| Clas Sàbhailteachd | Clas II |
| Rangachadh strì an aghaidh teine | Clas C |
| Comas luchdaidh | |
| Luchd statach aghaidh | 3600Pa |
| Luchd statach cùil | 2400Pa |
| Deuchainn Buaidh Cloiche-shneachda | Trast-thomhas: 25mm, Astar buaidh: 23m/s |
| Co-èifeachd teòthachd | |
| Cumhachd TC | - 0.30%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.28%/℃ |
| TC Sruth | +0.05%/℃ |
Taisbeanadh Bathar

Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.






![[Prìomh Ìomhaigh Làrach-lìn (Dealbhadh)] Bòrd Lùbadh Cùil Geal 1100-540 105W GGFM-NWSS105-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-02/website-main-image-design-1100-540-105w-white-back-bending-board-ggfm-nwss105-20a-perc.jpg)


