Pannalan Grèine Sùbailte 45W airson RV GGFM-NBSS45-20A PERC 260303
Tuairisgeul an toraidh
Bidh pannalan grèine sreath Dream a’ cleachdadh teicneòlas peutant-capslaidh as ùire aig GO solarv gus ionracas pannalan grèine a leasachadh. Tha iad gu math teann, aotrom, dìonach bho chlisgeadh, agus tha sgaoileadh teas sàr-mhath aca. Às deidh an còmhdach, chan eil na pannalan DREAM a’ cuideam ach 40% gu 50% de na pannalan cumhachd a tha air an còmhdach le glainne, gan dèanamh gu math freagarrach airson an cleachdadh ann an siostaman cumhachd grèine RV. Tha deuchainnean air sealltainn, eadhon nuair a thèid an stàladh air mullach carbaid a tha a’ siubhal aig astaran àrda agus a’ fulang crithidhean làidir, nach bi sgàinidhean falaichte aig pannalan grèine sreath Dream thar cleachdadh fad-ùine.
Prìomh fheartan
-
Teicneòlas air a dhopadh le GalliumÈifeachdas nas fheàrr airson solas a ghabhail a-steach airson èifeachdas tionndaidh nas àirdeLCOE agus BOS nas ìsleDealbhadh aotrom le pannal cùil follaiseach airson stàladh furasta agus cosgaisean BOS nas ìsle.Mar as trice bidh cumhachd a’ mhodail air a mheudachadh 5-25%, agus mar thoradh air sin bidh LCOE air a lùghdachadh gu mòr.Dìon an-aghaidh PID/Ìosal LIDNas lugha de bhuaidhean sgàileadh spot tethCo-èifeachd teòthachd nas ìsle
Paramadairean Bathar
Stuth Uachdar
| Paramadairean meacanaigeach | |
| Rèiteachadh cheallan | 4 × 16 |
| Bogsa ceangail | Bogsa snaim aon-chealla, dà dhiod |
| Càbaill Toraidh | 4mm², Tha na electrodan adhartach is àicheil le chèile 900 mm |
| Seòrsa Gloine | |
| Frèam | Frèam alùmanaim anodized |
| Cuideam lom | 12.6kg |
| Meud | 1567 * 553 * 30mm |
| Paramadairean coileanaidh dealain | |
| Seòrsa cealla | TOPCON Monocrystalline |
| Modail | GSMO-YWET250-20A |
| Cumhachd àbhaisteach | 261W |
| Bholtaids as àirde (Vmp) | 20.36V |
| Sruth as àirde (Imp) | 12.82A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte | 21.80V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 13.37A |
| Inbhean deuchainn | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Paramadairean obrach | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Fulangas Cumhachd | ±2% |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| An ìre fiùs as àirde | 20A |
| Teòthachd ainmichte | 45±2℃ |
| Clas Sàbhailteachd | Clas II |
| Rangachadh strì an aghaidh teine | Clas C |
| Comas luchdaidh | |
| Luchd statach aghaidh | 3600Pa |
| Luchd statach cùil | 2400Pa |
| Deuchainn Buaidh Cloiche-shneachda | Trast-thomhas: 25mm, Astar buaidh: 23m/s |
| Co-èifeachd teòthachd | |
| Cumhachd TC | - 0.30%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.28%/℃ |
| TC Sruth | +0.05%/℃ |
Taisbeanadh Bathar

Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.








![[Ìomhaigh Bathar 03] Bòrd Lùbte Cùl Dubh 710-365 105W GGFM-NBSS45-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-03/product-image-03-710-365-105w-black-back-curved-board-ggfm-nbss45-20a-perc.jpg)