01
Pannal Grèine Leudachail Sreath Sgiath Solais
Tuairisgeul an toraidh
’S e dòigh stàlaidh ùr a th’ anns a’ phannal grèine leudachail a tha ag àrdachadh àireamh nam pannalan ann an àite cuibhrichte agus a’ meudachadh toradh cumhachd. Tha dealbhadh ioma-fhilleadh ann airson diofar roghainnean leudachaidh agus tha e freagarrach airson carbadan, dachaighean gluasadach, agus siostaman far-ghriod.
Bidh pannalan grèine leudachail aotrom an dàrna ginealach aig GO Solarv a’ cleachdadh a’ phannail grèine àbhaisteach le glainne tempered air a’ mhullach gus seasamh an aghaidh clach-shneachda agus sprùilleach. Faodar an ìre as ìsle a uidheamachadh leis an toradh peutant aig Hotian New Energy: pannalan grèine aotrom Dream Series, a’ lughdachadh cuideam iomlan. Tha am frèam alùmanum 30% nas aotroime na a’ chiad ghinealach.
✔ Tha e a’ toirt taic do dhòighean dealain, làimhe, no teileasgopach còmhla airson goireasachd agus ioma-chruthachd.
✔ Bidh an uidheam dealain a’ cleachdadh motaran gèar cnuimhe ìre gnìomhachais le glasadh fèin-ghluasadach, astar atharrachail, cuairteachadh in-thionndaidheach, agus coileanadh seasmhach eadhon às deidh còrr air 5,000 cearcall.
✔ Bidh sgriothan ball a’ dèanamh cinnteach à gluasad rèidh agus a’ lughdachadh chunnartan bacadh.
✔ Bidh rèilichean sleamhnachaidh làidir a’ toirt seasamh an aghaidh gaoithe is clisgeadh, a’ dèanamh cinnteach à seasmhachd.
✔ Bidh an smachd iomallach 2.4G a’ lughdachadh bacadh bho chomharran bhon taobh a-muigh.
✔ Leigidh ceanglaichean oisean cumadh L le atharrachaidhean àirde agus stàladh tèarainte.
✔ Tha frèam alùmanaim aotrom agus làidir.
✔ Tha pannalan grèine roghainneil Dream Series 50% nas aotroime agus le coileanadh nas àirde an aghaidh crith-thalmhainn.
Modhan Leudachaidh
Aon-ri-Aon: Aon phàirt uachdarach stèidhichte, aon phàirt leudachaidh a’ leudachadh gu aon taobh.
Aon-gu-dhà: Aon phàirt uachdarach stèidhichte, tha dà phàirt leudachaidh a’ leudachadh gu gach taobh.
Aon gu ceithir: Aon phàirt uachdarach stèidhichte, tha ceithir pàirtean leudachaidh a’ leudachadh gu na ceithir taobhan.
Dà-ri-dhà: Dà phàirt àrd stèidhichte, dà phàirt leudachaidh a’ leudachadh gu gach taobh.
Modhan Smachd
Smachd dealain (fo smachd iomallach no suidse dealain)
Smachd làimhe (smachd làimhe glan no smachd làimhe le dealan)
| Ainm a' pharaiméadair | Paramadair |
| Ainm Bathar | Pannalan grèine a ghabhas tarraing air ais aotrom an dàrna ginealach |
| Modail | Sgiath Solais S2000A/2-2 (1460W) |
| Modh teileasgopach | Dà-gu-dhà |
| Modh smachd | Smachd iomallach & smachd làimhe |
| Meud air a tharraing air ais gu tur. | 2500mm * 1620mm * 150mm |
| Meud làn-leudaichte | 4600mm * 1620mm * 150mm |
| Cuideam | 95kg |
| Cumhachd air a tharraing air ais gu tur | 730W |
| Cumhachd làn-leudaichte | 1460W |
| Àireamh phannalan grèine | 4 PCS (An aon shònrachadh) |
| Co-chòrdalachd bholtaids bataraidh | 12V, 24V (Cosgais ceum-sìos) 48V, 60V, 72V (Cosgais àrdachaidh) |
| Modh stàlaidh | Stàladh sgriubha ceangail oisean cumadh L |
| Paramadairean pannal bataraidh singilte STC: Soilleireachd 1000 W/m², teòthachd a’ mhodail 25°C, AM 1.5 | |
| Cumhachd àbhaisteach | 365W |
| Bholtaids as àirde | 24.81V |
| Prìomh-shruth | 14.71A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte | 30.2V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 16.18A |
| Meud | 1500 * 1100 * 40mm |
| Cuideam Glan | 19Kg (Pannal grèine àbhaisteach) 9.7Kg (pannal grèine aotrom Dream Series) |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| Raon Mearachd Cumhachd | ±2% |
| Ìre IP | IP67 |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Cumhachd TC | - 0.38%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.36%/℃ |
| TC Sruth | +0.06%/℃ |
Taisbeanadh Bathar
Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.






