0102030405
Pannalan Grèine Sreath NC King Kong 300W 20V PERC 260302
Tuairisgeul an toraidh
Tha sreath Kingkong EC air a dhèanamh suas de mhodalan fòtòlach monocrystalline àbhaisteach anns a bheil ceallan grèine TOPCON, a bhios ag àrdachadh toradh cumhachd gach aonad sgìre. Air an togail le glainne tempered agus frèam alùmanum alùmanum, tha na modalan seasmhach seo a’ tabhann coileanadh meacanaigeach làidir agus ag obair gu seasmhach ann an diofar àrainneachdan le èifeachdas àrd. Bidh iad cuideachd a’ sealltainn glè bheag de chrìonadh cumhachd - a’ cumail co-dhiù 90% den toradh tùsail às deidh 10 bliadhna agus 80% às deidh 20 bliadhna. Le earbsachd sàr-mhath agus coileanadh fad-ùine, tha iad air leth freagarrach airson raon farsaing de thagraidhean.
Paramadairean Bathar
| Paramadairean meacanaigeach | |
| Rèiteachadh cheallan | 5 × 8 × 2 |
| Bogsa ceangail | Bogsa snaim seòrsa roinnte,Ttrì diodes |
| Càbaill Toraidh | 4mm², Tha na electrodan adhartach is àicheil le chèile 300 mm |
| Seòrsa Gloine | Tempering 3.2mm, geal fìor mhath |
| Frèam | Frèam alùmanaim anodized |
| Cuideam lom | 16.3kg |
| Meud | 1510 * 970 * 35mm |
| Paramadairean coileanaidh dealain | |
| Seòrsa cealla | TOPCON Monocrystalline |
| Modail | GSMO-YWET300-20A |
| Cumhachd àbhaisteach | 300W |
| Bholtaids as àirde (Vmp) | 22.01V |
| Sruth as àirde (Imp) | 13.63A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte | 26.41V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 14.23A |
| Inbhean deuchainn | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Paramadairean obrach | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Fulangas Cumhachd | ±2% |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| An ìre fiùs as àirde | 25A |
| Teòthachd ainmichte | 45±2℃ |
| Clas Sàbhailteachd | Clas II |
| Rangachadh strì an aghaidh teine | Clas C |
| Comas luchdaidh | |
| Luchd statach aghaidh | 3600Pa |
| Luchd statach cùil | 2400Pa |
| Deuchainn Buaidh Cloiche-shneachda | Trast-thomhas: 25mm, Astar buaidh: 23m/s |
| Co-èifeachd teòthachd | |
| Cumhachd TC | - 0.30%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.28%/℃ |
| TC Sruth | +0.05%/℃ |
Leudachadh Bathar
Mar a bhios structar lùtha na cruinne a’ luathachadh a chruth-atharrachadh a dh’ionnsaigh glanachd agus ìosal-charbonachadh, tha gnìomhachas nam photovoltaic (PV), mar phrìomh cholbh lùth ath-nuadhachail, a’ dol a-steach do chearcall èiginneach de dh’ath-aithris teicneòlach. Tha teicneòlas TOPCon (Tunneling Oxide Passivated Contact) air a thighinn gu bhith na phrìomh shruth ann an raon cealla photovoltaic air sgàth a bhuannachdan coileanta a thaobh èifeachdas àrd, seasmhachd agus eaconamaidh. A rèir ro-aithris TrendForce, ro dheireadh 2025, ruigidh comas cinneasachaidh cealla TOPCon timcheall air 967GW, a’ dèanamh suas 83% de chomas cinneasachaidh cealla iomlan na cruinne, le toradh fìor de mu 580GW. Bho Mhàrt 2025, tha cuibhreann TOPCon ann an toradh cealla photovoltaic Shìona air ruighinn cho àrd ri 86.9%, fada nas àirde na slighean teicnigeach eile. Tha sinn gu mòr an sàs ann an raon photovoltaic, le fòcas air R&D, cinneasachadh agus gnàthachadh phannalan grèine neo-àbhaisteach TOPCon. Le bhith an urra ris na coileanaidhean teicneòlais as ùire sa ghnìomhachas às dèidh Ògmhios 2025, bidh sinn a’ briseadh crìochan thoraidhean àbhaisteach agus a’ toirt seachad fuasglaidhean photovoltaic a tha air an dèanamh gu sònraichte do luchd-ceannach cruinneil le diofar shuidheachaidhean agus feumalachdan.
Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.








