01020304
Pannalan Grèine Sreath Dream 100W 20V TOPcon Monocrystalline
Tuairisgeul an toraidh
Bidh pannalan grèine sreath Dream a’ cleachdadh teicneòlas peutant-capslaidh as ùire aig GO solarv gus ionracas pannalan grèine a leasachadh. Tha iad gu math teann, aotrom, dìonach bho chlisgeadh, agus tha sgaoileadh teas sàr-mhath aca. Às deidh an còmhdach, chan eil na pannalan DREAM a’ cuideam ach 40% gu 50% de na pannalan cumhachd a tha air an còmhdach le glainne, gan dèanamh gu math freagarrach airson an cleachdadh ann an siostaman cumhachd grèine RV. Tha deuchainnean air sealltainn, eadhon nuair a thèid an stàladh air mullach carbaid a tha a’ siubhal aig astaran àrda agus a’ fulang crithidhean làidir, nach bi sgàinidhean falaichte aig pannalan grèine sreath Dream thar cleachdadh fad-ùine.
Àrd-èifeachdas Ìre A
silicon monocrystalline
pannal grèine lannaichte
Àireamh peutant:
ZL 2024 2 0080253.3
Prìomh fheartan
-
Teicneòlas air a dhopadh le GalliumÈifeachdas nas fheàrr airson solas a ghabhail a-steach airson èifeachdas tionndaidh nas àirdeLCOE agus BOS nas ìsleDealbhadh aotrom le pannal cùil follaiseach airson stàladh furasta agus cosgaisean BOS nas ìsle.Mar as trice bidh cumhachd a’ mhodail air a mheudachadh 5-25%, agus mar thoradh air sin bidh LCOE air a lùghdachadh gu mòr.Dìon an-aghaidh PID/Ìosal LIDNas lugha de bhuaidhean sgàileadh spot tethCo-èifeachd teòthachd nas ìsle
Paramadairean Bathar
| Paramadairean meacanaigeach | |
| Rèiteachadh cheallan | 5 × 7 |
| Bogsa ceangail | Bogsa snaim aon-chealla, dà dhiod |
| Càbaill Toraidh | 2.5mm², Tha na dealanan adhartach is àicheil le chèile 900 mm |
| Seòrsa Gloine | Gun ghlainne, còmhdach ETFE |
| Frèam | Frèam alùmanaim anodized |
| Cuideam lom | 3.2kg |
| Meud | 945 * 540 * 30mm |
| Paramadairean coileanaidh dealain | |
| Seòrsa cealla | TOPCON Monocrystalline |
| Modail | GSFM-NWET100-20A |
| Cumhachd àbhaisteach | 100W |
| Bholtaids as àirde (Vmp) | 21.2V |
| Sruth as àirde (Imp) | 4.71A |
| Bholtaids Cuairte Fosgailte | 25.51V |
| Cuairt Ghoirid Sruth | 5.12A |
| Inbhean deuchainn | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Paramadairean obrach | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Fulangas Cumhachd | ±2% |
| Bholtaids an t-Siostaim | DC1000V |
| An ìre fiùs as àirde | 10A |
| Teòthachd ainmichte | 45±2℃ |
| Clas Sàbhailteachd | Clas II |
| Rangachadh strì an aghaidh teine | Clas C |
| Comas luchdaidh | |
| Luchd statach aghaidh | 3600Pa |
| Luchd statach cùil | 2400Pa |
| Deuchainn Buaidh Cloiche-shneachda | Trast-thomhas: 25mm, Astar buaidh: 23m/s |
| Co-èifeachd teòthachd | |
| Cumhachd TC | - 0.30%/℃ |
| Bholtaids TC | - 0.28%/℃ |
| TC Sruth | +0.05%/℃ |
Taisbeanadh Bathar
Faighnich a-nis!
Airson ceistean mu ar bathar no ar liosta prìsean, fàg do phost-d thugainn agus cuiridh sinn fios thugad taobh a-staigh 24 uairean.









